10 بـهـمـن 1401  04:42:42
صفحه اصلی بهترین ها بهترین مراکز قلب و عروق کرج           
بهترین مراکز درمانی کرج
عضویت پزشکان
عضویت تلگرام

عنوان: بهترین مراکز قلب و عروق کرج

 

 

بهترین مراکز قلب و عروق کرجمرکز تخصصی قلب و عروق عظیمیه کرجpezeshkiab.com

Related image

 

كلينيك قلب و عروق عظيميه كرج با زير بناي حدود 500 متر مربع در طبقه فوقاني موسسه تصويربرداري پزشكي مركزي كرج احداث و همزمان با نيمه شعبان، سالروز تولد امام زمان (عج) و روز پزشك، زادروز شيخ الرئيس ابوعلي سينا افتتاح و آماده ي عرضه خدمات تخصصي و فوق تخصصي قلب و عروق به همشهريان كرج و اهالي محترم غرب استان تهران و استان هاي مجاور مي باشد. اين كلينيك مجهز به پيشرفته ترين امكانات تشخيصي قلب و عروق كه اكثراً از شركت معروف GE مي باشد كه شامل دو دستگاه تست ورزش، دو دستگاه اكوكارديوگرافي، چهاردستگاه هولتر ECG و فشارخون و تخت تيلت تست، الكتروكارديوگراف، دو ست كامل CPR و الكتروشوك قلبي-تنفسي و فشارخون بوده و آماده تشخيص و درمان بيماران قلبي است. مجاورت تنگاتنگ اين كلينيك با مركز پزشكي هسته اي كه مجهزترين بخش پزشكي هسته اي غرب استان تهران است، به وسعت خدمات رساني به بيماران قلبي افزوده و آزمايشگاه تشخيص طبي مجاور آن نيز خدمات تكميلي بيماران را تامين مي نمايد. حضور هشت تن از متخصصان با تجربه قلب و عروق و پرستاران ورزيده و آشنا با خدمات CCU در شيفتهاي مختلف در راس اين مجموعه، غناي آن را كامل مي نمايد.

 

شماره تلفن :02632500668

آدرس :  كرج، عظيميه، بلوار شریعتی، ميدان مهران

 

بهترین مراکز قلب و عروق کرجبیمارستان قلب شهید رجایی کرجpezeshkiab.com

Image

مرکز آموزشی و درمانی شهید رجایی کرج با مالکیت دولتی، تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز فعالیت می‌نماید. هم اکنون بیمارستان دارای ۲۵۸ تخت فعال است. این بیمارستان دارای بخش جراحی با ۲ اتاق عمل، بخش آنژیوگرافی با یک تخت آنژیو  می‌باشد.

شماره تلفن : 02634570030

آدرس : کرج. خیابان شهید رجایی .بیمارستان شهید رجایی

 

 

 

 

 

14 13  
بازگشت به بهترین مراکز درمانی کرج
 

بهترین مراکز درمانی تهران
بهترین مراکز درمانی اصفهان
بهترین مراکز درمانی کرج
بهترین مراکز درمانی مشهد
logo-samandehi
عضویت در خبرنامه
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. تلگرام - شکایات - مزایای عضویت - تعرفه تبلیغات - تعرفه عضویت - ارتباط با ما - همکاری با ما
مدیریت: doctorweb@pezeshkiab.com
تبلیغ شما: tabligh@pezeshkiab.com
پشتیبانی: support@pezeshkiab.com
© pezeshkiab.com