10 بـهـمـن 1401  06:11:15
صفحه اصلی بهترین ها بهترین مراکز قلب و عروق مشهد           
بهترین مراکز درمانی مشهد
عضویت پزشکان
عضویت تلگرام

عنوان: بهترین مراکز قلب و عروق مشهد

 

 

بهترین مراکز قلب و عروق مشهدبیمارستان جواد الائمه قلب و عروق مشهدpezeshkiab.com

Related image

بیمارستان تخصصی قلب و عروق جوادالائمه (ع) که از سال ۱۳۷۹ تاسیس گردیده است قصد دارد خدمات درمانی به بیماران را در سطح بهترین مراکز قلب و عروق کشور ارائه نماید. در این راستا دانش محوری ، تعالی جویی، کرامت بیماران ، همراهیان و پرسنل همواره از ارزش های بیمارستان بوده است. این بیمارستان در اردیبهشت ۱۳۷۰ پس از دو سال اقدامات اداری و دریافت مجوزهای مربوطه از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و شهرداری مشهد در زمینی به مساحت ۹۶۴۵ متر مربع طی سند شماره ۲۵۲۵ و پلاک ثبتی ۲۱۱ فرعی از ۱۸۸فرعی از ۱۸۲ اصلی بخش ده مشهد با ۹۶ تخت مصوب شروع به کار نموده و به مدت ۴ سال و ۸ ماه پروژه مزبور به پایان رسید. این بیمارستان در سطح ۲۵۰۰ متر مربع و پنج طبقه ساخته شده و در حال حاضر دارای ۱۲۶ تخت فعال می باشد. این بیمارستان دارای بخش اورژانس با ۱۱ تخت، کلینیک با ۶ اتاق پزشک، داروخانه، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، رادیولوژی، سونوگرافی داپلر، آزمایشگاه ، دو بخش جراحی، سه اتاق عمل هر یک به مساحت ۵۰ متر، بخش مراقبت های ویژه ICU و CCU با مجموع ۳۲ تخت و تجهیزات کامل، بخش کاتتریسم و آنژیوگرافی، پزشکی هسته ای،بخش بازتوانی، آموزش و تحقیقات، کتابخانه و سالن آموزش، دو سالن آمفی تئاتر و نهارخوری هر یک به مساحت ۳۱۰ متر مربع می باشد. بخش های اداری این بیمارستان شامل پذیرش و ترخیص، آمار و مدارک پزشکی، حسابداری و امور مالی، مدیریت پرستاری، اعتبار بخشی و بهبود کیفیت، منابع انسانی و کارگزینی، فناوری اطلاعات، روابط عمومی، بهداشت حرفه ای، بهداشت محیط، کنترل عفونت و CSR ، آشپزخانه، لندری و تدارکات و انبار می باشد.

شماره تلفن : 05138816014

آدرس : مشهد - بلوار وکیل اباد - ابتدای خیابان هنرستان

 

بهترین مراکز قلب و عروق مشهدبیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهدpezeshkiab.com

 

با توجه به شیوع بیماری های قلبی و عروقی بخصوص در جوامع شهرنشین،کلینیک قلب بیمارستان رضوی با بهره گیری از اقدامات تخصصی و تجهیزات مدرن و دانش بهترین متخصصین قلب در خدمت مراجعین می باشد . علاوه براین و با حضور متخصصین قلب دارای فلوشیپ الکتروفیزیولوژی ، آریتمی ،و پیس میکر به بیماران نیازمند به این اقدامات فوق تخصصی نیز خدمات متنوعی ارائه می شود. تست ورزش، هولتر مونیتورینگ و اکوکاردیوگرافی از جمله سایر اقدامات تشخیصی است که در این کلینیک قابل دسترس می باشد.

 

شماره تلفن :05136668888

آدرس : مشهد، بزرگراه آزادی، بعد از پل قائم، بیمارستان رضوی

 

 

 

1 3  
بازگشت به بهترین مراکز درمانی مشهد
 

بهترین مراکز درمانی تهران
بهترین مراکز درمانی اصفهان
بهترین مراکز درمانی کرج
بهترین مراکز درمانی مشهد
logo-samandehi
عضویت در خبرنامه
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. تلگرام - شکایات - مزایای عضویت - تعرفه تبلیغات - تعرفه عضویت - ارتباط با ما - همکاری با ما
مدیریت: doctorweb@pezeshkiab.com
تبلیغ شما: tabligh@pezeshkiab.com
پشتیبانی: support@pezeshkiab.com
© pezeshkiab.com